НАШЕ ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ

КРЕДО КОЛЕКТИВУ

“Створення оптимальних умов для досягнення соціальної зрілості дитини з особливими потребами , включення її в соціально-вартісну активну діяльність, забезпечення тих знань, умінь та навичок, які уможливлюють її нормальне життя в соціумі”

Педагоги НВО  на чолі з директором Станкевич Н.В. взяли участь в обласному тренінгу учителів-дефектологів на тему "Корекційно-розвиткова робота з учнями: сучасні підходи", який проходив на базі КОІППО ім.Сухомлинського

30 листопада в закладі відбувся щорічний концерт присвячений Дню людей з інвалідністю

Адміністрація закладу радо зустріла учнів 1-х класів. Свято для дітей - девіз педагогічного колективу.

Учні НВО "СпецЗОШ І-ІІ ступенів №1-ДНЗ" отримали подарунки та солодощі від Служби безпеки України

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2018 РОКУ

Вихователь ГПД Терещенко О.А. прийняла участь у ІІ турі Педагогічної олімпіади - обласного конкурсу педагогічної майстерності вихователів закладів освіти, присвяченого 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського. Вітаємо Оксану Андріївну за зайняте ІІІ місце у конкурсі.

День вишиванки!!!

З нагоди 26-річчя СБУ у Кіровоградській області привітання від колективу НВО передає директор закладу Станкевич Н.В.

Напередодні дня Сонячних дітей до школи завітали випускники. Зустрічали з конкурсами, розвагами і солодощами. Випускники поділилися своїми перемогами у спорті.

Учасники виставки у номінації "Художня творчість" отримали дипломи Лауреата Відкритого міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю "Весняні мрії"

 У міській раді 01 березня 2018 року відкрили виставку творчих робіт дітей та молоді з інвалідністю. Виставка проходить, як частина фестивалю "Весняні мрії . З привітальним словом виступила заступник міського голови Дзюба Н. та спільно з організаторами фестивалю, нагородила учасників подарунками та дипломами.

Наступне дійство проходило 13 лютого. Передісторія його така: у  2017 році, у день святого Валентина, кожен, хто любить рідну школу, мав змогу долучитися до створення інтерактивного плакату. Це так сподобалося усім, що ми вирішили зробити таке дійство традиційним. Цього року усі охочі (учні, педагоги, технічні працівники, адміністрація НВО) мали змогу приєднатися до акції-створення інтерактивної газети-плакату «Дерево подяки рідній школі». На плакаті написано "ЛЮБА І ЧУДОВА, РІДНА НАША ШКОЛА"!. Отже, всі хто розділяв таку нашу думку: створювали свій власний логотип у вигляді серця, та наклеювали його на дерево подяки. Щирі прояви дружби, вдячності позитивно вплинули на наш настрій, наше відношення до роботи і навчання. А придумала таку ідею та керувала дійством вчитель СПО Кондратенко Т.М. Допомагали їй учні 8 класу.

07 лютого проведено нараду - семінар  для директорів шкіл "Інклюзія: освітня політика та практика"

"Масляна весну зустрічає"

 13.02.2018 р. виховний захід провела головний бібіліотекар Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Є Маланюка з 4-Б та підготовчим - Б класами.

07 лютого в закладі  слухачі курсів підвищення кваліфікації КОІППО  ознайомилися з роботою колективу шляхом перегляду презентації про заклад та відвідали урока в початковій школі.

01 лютого учні закладу привітали колектив редакціїї "Кіровоградська Правда" із 100-річним ювілеєм.

Студенти державного муніципального інституту  на чолі з диретором  Литвин І.І. та директором коледжу Кошолап В.В. 22 грудня учнів та вихованців закладу привітали з новорічно-різдвяними святами та подарували солодощі.

 

Добра традиція представників Управління Служби Безпеки України приходити в гості до Дня Святого Миколая. Ось і сьогодні учні та вихованці закладу отримали солодощі.

 

Представники поліції презентували до Дня Святого Миколая учням магнітну дошку.

 В рамках святкування Дня міста  прийнято участь у виставці квіткових композицій "Місто моєї мрії"  

 

Соляна лампа - унікальний іонізатор повітря, має високий  терапевтичний ефект, розслабляючу та заспокійливу дію. Для зміцнення імунітету учнів у кожен кабінет та дошкільну групу було придбано соляні лампи.

Під час інтерв`ю представники редакції газети "Кіровоградська Правда" познайомилися з учнем школи Костянтином. На запитання: "Що він хоче отримати на День Святого Миколая?" Він озвучив: "Я хочу машинку."

8 грудня Наталка Маринець привітала від усієї редакції учнів школи з наступаючим святом Святого Миколая та  презентувала подарунок Кості, чим задовольнила його бажання .

  1 вересня відбулося свято "Перший дзвоник"

Фото з попередніх років