10 заповідей Божих

1. Хай не буде тобі інших богів перед Мною!
2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що у воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
3. Не призивай Імення Господа, Бога твого даремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення даремно.
4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість днів творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
5. Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
6. Не вбивай!
7. Не чини перелюбу!
8. Не кради!
9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
10. Не жадай дому ближнього свого, не жадай жінки ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!

2017-2018 навчальний рік

Протоієрій Андрій на святі "Останнього дзвоника"

25 січня протоієрій Андрій провів бесіду для учнів старших класів " Сквернослів`я або лихослов."

Архієрейськая ялинка в Кіровоградській обласній філармонії

12 грудня головний бібліотекар відділу сприяння технічній творчості молоді Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва Завірюха О.Б. провела майстер - клас у 4-Б класі на тему: "Песик - талісман Нового року" та виготовлення сніжинок. 

6 грудня виступ аніматорів з розважальною програмою "Радість зігріває душу".

05 жовтня в навчальному закладі керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоїрей Адрій Бобрик провів лекцію на тему: "Покрова Божої Матері".

20 вересня для учнів старших класів протоієрій Андрій провів бесіду на тему: "Місце людини в суспільстві"

Духовне життя розпочалося!

Фотоматеріали за 2016-2017 навчальний рік