10 заповідей Божих

1. Хай не буде тобі інших богів перед Мною!
2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що у воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
3. Не призивай Імення Господа, Бога твого даремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення даремно.
4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість днів творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
5. Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
6. Не вбивай!
7. Не чини перелюбу!
8. Не кради!
9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
10. Не жадай дому ближнього свого, не жадай жінки ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!

2018-2019 навчальний рік

Керівник епархіального відділу Благодійності та соціального служіння протоієрій  Андрій Бобрик провів з учнями 5-7 класів  бесіду на тему: "Сквернослів`я- лихослів`я@

20 березня монах Савва провів бесіду про підготовку до Воскресіння Христового

        З учнями 8-10 класів проведено бесіду на тему:   "Через працю людина стає співтворцем Богу". (Біблія)

 

17 січня  в 4-Б класі проведено захід та майстер-клас з виготовлення подарунка для друга.

12 січня в Обласній філармонії відбулася  Архієрейська ялинка на якій були присутні нашого закладу

3 грудня Андрєєвою Н.М., класним керівником 5-Б класу,  проведена загальношкільна лінійка до Міжнародного Дня людей з інвалідністю на тему: "День доброти", на яку запросили протоєрея о.Андрія та головного бібліотекаря об.бібліотеки ім.Є.Маланюка Завірюху О.Б.

7.11. 2018 р. для учнів 6-10 класів протоієрій Андрій провів лекцію на тему:

" Хто такий вчитель? 

10.10.2018 р для учнів 1-4 класів Ієрей Олег.Редько Кіровоградської єпархії УПЦ провів захід           "Добро роби просто так"

25 вересня, за ініціативи керівника соціального відділу УПЦ протоірея Андрія Бобрика, до закладу завітали аніматори і влаштували шоу мильних бульбашок.

Привітання протоієрея Андрія з Першим дзвоником

Фотоматеріали за 2017-2018 н.р.

Фотоматеріали за 2016-2017 навчальний рік